Monitoring wizyjny

Monitoring wizyjny stosuje się powszechnie w takich miejscach jak szkoły, centra handlowe, firmy, ale również ulice. Jest to dobry sposób na zwiększenie bezpieczeństwa, ochrony mienia czy kontroli produkcji. Właśnie dlatego tak często używa się go na magazynach, gdzie pakowane są towary do wysyłki i można w razie ewentualnych reklamacji i zwrotów, sprawdzić faktyczny stan produktu, który trafił do kartonu. Montujemy tego typu monitoringi w różnych budynkach, a także na zewnątrz – zarówno na małych, jak i dużych powierzchniach. Korzystamy przy tym z nowoczesnych i solidnych urządzeń, dzięki czemu służą one naszym klientom przez długi czas. Obraz z kamer jest przesyłany do centrum odbiorczego, które może znajdować się w określonym budynku.

Zalety monitoringu wizyjnego

Monitoring wizyjny znacznie zwiększa bezpieczeństwo na terenie zakładu produkcyjnego, biura, osiedla bądź domu jednorodzinnego. Zastosowanie monitoringu w miejscu pracy pozwala przełożonym na kontrolę pracowników, dzięki czemu istnieje możliwość wykrycia wszelkich nieuczciwości lub rozstrzygnięcia spornych kwestii wśród podwładnych. Monitoring wizyjny pozwala obserwować czy w otoczeniu wybranej placówki nie pojawiło się zagrożenie. To również przydatne narzędzie na czas rozwiązywania spraw kryminalnych – może się zdarzyć, że w pobliżu Twojego domu bądź miejsca pracy znajdzie się przestępca i wysokojakościowy materiał z kamery wideo pomoże go zidentyfikować. Oferowane przez nas systemy monitoringu zapewniają całodobowy nadzór, a więc bezustanne bezpieczeństwo dla Ciebie, Twojej rodziny czy pracowników.

Jakie możliwości stwarza telewizja przemysłowa?

Nasze usługi zawsze dopasowujemy indywidualnie do poszczególnych klientów, dzięki czemu mogą się oni cieszyć najlepszymi efektami w korzystnej cenie. Tak samo jest np. podczas projektowania i montażu wideomofonów. Bardzo ważne jest to, żeby dostosować rodzaj technologii do charakteru danego obiektu. Telewizja przemysłowa to przede wszystkim wysoka jakość obrazu i możliwość skontrolowania poszczególnych zdarzeń w dowolnym momencie. Jest to zabezpieczenie przed złodziejami, ale również oszustami. Nasi doświadczeni pracownicy zajmują się nie tylko sprzedażą i montażem urządzeń niezbędnych do instalacji monitoringu wizyjnego, ale również ich serwisem.

Serwis monitoringu wizyjnego i telewizji przemysłowej

Wszystkie naprawy serwisowe przeprowadzamy sprawnie i w atrakcyjnych cenach. Oferowane przez nas urządzenia monitorujące oraz telewizja przemysłowa mają długi okres gwarancji. W firmie IdomQ pracują doświadczeni fachowcy, którzy jak najszybciej naprawią kamerę bądź inny element monitoringu wizyjnego. Jeśli masz pytania na temat naszych produktów, skontaktuj się bezpośrednio w placówce, telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem formularza na stronie. Precyzyjnie określimy rodzaj oraz zakres uszkodzeń, wycenimy usługę oraz oszacujemy czas potrzebny do wykonania naprawy. W razie trudności podczas serwisu kontaktujemy się z klientami na bieżąco. Zapraszamy do współpracy.

Jeśli chcesz wycenić monitoring skorzystaj z naszego formularza: