Instalacje alarmowe

W firmie IdomQ działamy z uwzględnieniem nowoczesnych technologii i praktycznych rozwiązań, które charakteryzują się dużą skutecznością oraz łatwością w obsłudze. Właśnie dlatego nasze instalacje alarmowe sprawdzają się zarówno w małych, jak i dużych budynkach. Na co dzień pracujemy z użyciem niezawodnych komponentów, które sprowadzamy od sprawdzonych producentów. Zawsze instalujemy je zgodnie z zaleceniami, dzięki czemu służą w domach naszych klientów przez długie lata. Możemy zaprojektować dla Ciebie pełną instalację alarmową, tak aby była jak najbardziej praktyczna, a przede wszystkim, żeby spełniała swoje zadanie i chroniła Twoją prywatną przestrzeń przed złodziejami. Po zaprojektowaniu zamontujemy ją dla Ciebie zgodnie ze sztuką, a zajmą się tym nasi doświadczeni, profesjonalni technicy. Na co dzień zajmujemy się również serwisem, a także konserwacją systemów alarmowych. Oferujemy alarmy dla klientów z Ostrołęki i reszty Polski. Alarmy są częścią systemu zabezpieczeń, razem z monitoringiem wizyjnym. Każdy może zajrzeć do naszego sklepu internetowego i zakupić nowoczesną, zaawansowaną technologicznie instalację alarmową. Prowadzisz własną działalność gospodarczą i pragniesz odpowiednio zabezpieczyć swój gabinet lub inne miejsce? A może zależy Ci na bezpieczeństwie własnego domu bądź zakładu przemysłowego? Odwiedź nasz sklep lub skontaktuj się z mailowo, telefonicznie bądź za pośrednictwem formularza na stronie.

Skuteczne alarmy

Alarmy, które oferujemy w naszej firmie, są skuteczne i chronią budynki przed złodziejami. Co ważne, są one zawsze indywidualnie dostosowywane do charakterystyki konkretnego budynku. To oznacza, że mogą przesłać informacje o zagrożeniach do inwestora oraz bezpośrednio do agencji ochrony. Wszystko zależy od Twoich oczekiwań. Wykonujemy skuteczne instalacje dla klientów indywidualnych, a zatem mogą się one pojawić w Twoim domu oraz firmie. W każdej sytuacji dopasowujemy rozwiązania technologiczne do konkretnego budynku, tak aby zapewnić najlepszą ochronę w każdej sytuacji.

Jakie działają nasze alarmy?

Oferujemy bezprzewodowe systemy alarmowe, które składają się z czujników umieszczanych we wnętrzu budynku. Są to bardzo czułe urządzenia, wrażliwe na każdy, nawet najmniejszy ruch. Po wykryciu zakłóceń uruchamiają one

alarm

. Dla Ciebie zainstalujemy system, który powiadomi agencję ochrony bądź wyślę Ci powiadomienie o zagrożeniu. Jeśli zajdzie taka potrzeba, zaprojektujemy i zamontujemy alarm, który ochroni Twój przybytek nie tylko przed złodziejami, ale również pożarem, wyciekiem gazu bądź zalaniem. Tego rodzaju urządzenia zapewniają bezpieczeństwo Tobie oraz Twoim sąsiadom i otoczeniu. Zajmujemy się montażem systemów alarmowych. Stanowi to ułatwienie dla wszystkich klientów: nie muszą tego robić na własną rękę. W naszej firmie pracują doświadczeni specjaliści, którzy zamontują dla Ciebie alarm sprawnie i bezbłędnie. W ten sposób bardzo szybko będziesz miał/a możliwość korzystania z zabezpieczeń i podniesiesz komfort codziennego życia. Możesz być pewny/a, że zamontowany przez nas system będzie niezawodnie spełniał swoją funkcję przez wiele lat.

Jeśli chcesz wycenić system alarmowy skorzystaj z naszego formularza: