Nowoczesne systemy alarmowe

Monitoring HD-CVI
12 lipca 2015
Monitoring cyfrowy IP
28 lipca 2015

Kto twierdzi, że system alarmowy i jego obsługa musi pracować i wyglądać jak stary kalkulator ten jest w błędzie. Od jakiegoś czasu, w ofercie firmy Satel, system można obsługiwać za pomocą panelu dotykowego o przekątnej 7″.

Ten manipulator to nie tylko ładny wygląd high end to prawdziwe centrum sterowania inteligentnym systemem alarmowym w Twoim domu.

Manipulator XXI wieku

Dzięki dużemu ekranowi dotykowemu o przekątnej 7”, wygoda obsługi to codzienność zarezerwowana dotychczas jedynie dla smartfonów i tabletów. Możliwość użycia interaktywnych, ekranowych widżetów powoduje, że za pomocą pojedynczego dotknięcia można sterować oświetleniem, ogrzewaniem, podnoszeniem i opuszczaniem rolet, podlewaniem zieleni czy uzyskać dostęp do kamer IP. Manipulator Satel INT-TSI to również błyskawiczny dostęp do informacji o stanie systemu, które mogą być prezentowane na ekranie w postaci graficznej.

Jeśli potrzebujecie Państwo więcej informacji na temat systemów alarmowych oferowanych przez naszą firmę zapraszamy do kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *