Nowoczesne systemy alarmowe

Monitoring HD-CVI
12 lipca 2015
Monitoring cyfrowy IP
28 lipca 2015

Kto twierdzi, że system alarmowy i jego obsługa musi pracować i wyglądać jak stary kalkulator ten jest w błędzie. Od jakiegoś czasu, w ofercie firmy Satel, system można obsługiwać za pomocą panelu dotykowego o przekątnej 7″.

Ten manipulator to nie tylko ładny wygląd high end to prawdziwe centrum sterowania inteligentnym systemem alarmowym w Twoim domu.

Manipulator XXI wieku

Dzięki dużemu ekranowi dotykowemu o przekątnej 7”, wygoda obsługi to codzienność zarezerwowana dotychczas jedynie dla smartfonów i tabletów. Możliwość użycia interaktywnych, ekranowych widżetów powoduje, że za pomocą pojedynczego dotknięcia można sterować oświetleniem, ogrzewaniem, podnoszeniem i opuszczaniem rolet, podlewaniem zieleni czy uzyskać dostęp do kamer IP. Manipulator Satel INT-TSI to również błyskawiczny dostęp do informacji o stanie systemu, które mogą być prezentowane na ekranie w postaci graficznej.

Jeśli potrzebujecie Państwo więcej informacji na temat systemów alarmowych oferowanych przez naszą firmę zapraszamy do kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *