Dla nas nie ma instalacji niemożliwej do zrealizowania
W ofercie IdomQ Inteligentne Instalacje, eksperta w branży elektrycznej działającego na terenie Ostrołęki i okolic, znajduje się szereg różnorodnych, wysoce praktycznych i nowoczesnych rozwiązań zarówno dla osób prywatnych, jak i dla biznesu, które skutecznie i precyzyjnie podnoszą komfort, ekonomię i bezpieczeństwo codziennych działań.

Firma IdomQ Inteligentne Instalacje świadczy kompleksowe usługi w branży elektrycznej od 2011 roku. Naszą główną dziedziną działalności są tzw. „Inteligentne Domy”. Instalacje wykonujemy i modernizujemy w taki sposób aby tworzyć „inteligentne obiekty”. Instalacje tego typu mają za zadanie zwiększyć komfort, bezpieczeństwo oraz zapewnić oszczędności energii elektrycznej. W ofercie posiadamy rozwiązania czołowych producentów.

W zakresie naszej działalności zajmujemy się wszystkimi etapami od analizy potrzeb u Klienta po projektowanie i wykonawstwo systemu automatyki budynkowej. Pomysłowość i dopasowanie rozwiązań do każdych potrzeb.
Zrealizujemy każdy pomysł.

Zajmujemy się wykonawstwem następujących instalacji:
– elektrycznymi (inteligentne oraz tradycyjne),
– alarmowymi,
– telewizji przemysłowej (instalacje CCTV),
– nagłośnieniowymi (serwery audio – video, multiroom).

Instalacje projektujemy zawsze w sposób indywidualny dostosowany do potrzeb przyszłego użytkownika. Inteligentny budynek to szereg instalacji zintegrowanych i komunikujących się ze sobą odpowiedzialnych m.in. za oświetlenie, ogrzewanie, wentylację, klimatyzację, nagłośnienie czy monitoring. Korzystamy z produktów sprawdzonych firm, które gwarantują wysoką jakość oraz wieloletnią bezproblemową pracę.

Od 2016 roku posiadamy także w ofercie szereg izolacji technicznych (w tym wysokotemperaturowych) i budowlanych. Specjalnie dla Państwa wygody stworzyliśmy magazyn wraz z obsługą sprzedaży w centrum Ostrołęki, przy ul. 11 Listopada 125.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.