Domofony

Podstawowy system zabezpieczeń, jakim są domofony jest powszechnie stosowany w blokach mieszkalnych oraz na osiedlach domów jednorodzinnych. Tego typu urządzenia pozwalają na kontrolę wejścia na określoną posesję oraz do budynków. Coraz częściej to rozwiązanie jest także stosowane w biurach. Sprzęt pozwala na sprawne otworzenie drzwi, bez konieczności pokonywania dużych odległości. Domofon to urządzenie zwiększające bezpieczeństwo na terenie posesji, ponieważ pozwala rozpoznać, kto próbuje wejść do budynku. Tak samo jest w przypadku monitoringu wizyjnego. Świadczymy usługi montażu domofonów. Korzystamy ze sprzętów wysokiej jakości, które cieszą się dużym uznaniem, ponieważ są solidne, a także trwałe. Podczas wyboru urządzenia, bierzemy pod uwagę takie kryteria jak:
  • Charakter oraz wielkość budynku,
  • Rodzaj okablowania,
  • Typ komunikacji,
  • Szacowany budżet,
  • Wymagania integracji z pozostałymi systemami w budynku.
Dzięki temu możemy zaproponować naszym klientom najlepsze rozwiązania, które będą komfortowe w codziennym użytkowaniu. Proponujemy nowoczesne domofony cyfrowe, które można spotkać na co dzień. Są to domofony z opcją wpisywania unikalnego kodu. To przydatna opcja dla wszystkich mieszkańców bloku bądź osiedla, która dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo.

Wideodomofony

Wideodomofony są coraz chętniej wykorzystywane, ponieważ pozwalają nie tylko na kontrolę głosową, ale także wizualną. Są stosowane zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w firmach, czy wielorodzinnych osiedlach. Dużą zaletą tego rozwiązania jest możliwość integracji z innymi systemami domowymi, takimi jak instalacje alarmowe . Często posiadają one również możliwość obsługi zdalnej za pośrednictwem aplikacji mobilnej na tablety czy smartfony. Decydując się na domofon albo wideodomofon, znacznie podnosisz bezpieczeństwo w konkretnym budynku, a także komfort mieszkania w nim. W razie potrzeby zamontujemy dla Ciebie wideomofon z czujnikiem ruchu lub kamerą rejestrującą obraz w jakości HD, z podczerwienią. Oferujemy wideomofony z różną kontrolą dostępu, za pomocą:
  • Karty dostępu;
  • Breloka;
  • Linii papilarnych.
Projektujemy i instalujemy innowacyjne wideomofony z funkcją „nie przeszkadzać”. To idealne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie spokój i prywatność. Włączenie tego rodzaju trybu wyłącza dzwonek wideomofonu na czas pracy bądź odpoczynku w dowolnej, wybranej przez klienta porze. Jeśli lubisz spokojny odpoczynek w swoim towarzystwie lub otoczeniu najbliższych, tryb „nie przeszkadzać” to opcja dla Ciebie! Wszystkie domofony ściśle dopasowujemy do potrzeb naszych klientów. W trakcie projektowania stosujemy się do zaleceń usługobiorców oraz warunków, jakie panują w danym domu, mieszkaniu, gabinecie bądź innym miejscu. Dążymy do tego, by zapewnić zainteresowanym maksimum komfortu oraz zaprojektować domofon bądź wideomofon, który będzie jak najlepiej dopasowany do określonego przybytku. W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem formularza na stronie. Nasi pracownicy z chęcią pomogą Ci przy doborze najlepszego sprzętu!